Obsah

Právě a jenom Trump?

Liberální média dští síru a snahy o umlčení každého konzervativního hlasu ve veřejném prostoru jsou více než běžné – slíbili jsme, že se k tomuto tématu v květnovém čísle krátce vrátíme a svůj slib plníme.

Číst dál...

Cesta pozvolné revoluce

Začalo být ve světě vyhlašováno, že prý nastala doba „post-faktická“, ve které prý na nás začaly útočit pochybné a falešné informace. Oficiální objasňování a tvrzení jsou přitom samozřejmě vydávána za ta jedině správná, což zavání nám neblaze známým třídním výkladem dějin. Mnohé z toho, co se ne tak dávno událo a stále o tom existují dosažitelná důvěryhodná svědectví, bylo totiž pozdějšími zpolitizovanými výklady zřetelně pozměněno. U nás jsme ale vybaveni mimořádnou legitimací pro jejich kritické zkoumání.

Číst dál...

Proč konzervativci stále útočí na Trumpa.

Osvojují si snad konzervativci své vlastní utopické myšlení?

Číst dál...

Spolkla je bažina

Sledujeme-li Trumpovu vládu, připomíná nám stále víc a víc pohřební průvod. Republika zemřela a na poslední cestě ji provází přehlídka padesáti pohřebních vozů reprezentujících padesát států. Tolik nekrologů, tolik politických úmrtních oznámení politické smrti. „Znejmilejší, shromáždili jsme se na tomto místě, abychom uctili památku prezidenta Donalda Trumpa, který byl… No, co byl?“ Tím si nejsme jisti. Ale teď je ovšem politickou mrtvolou (jako i sama země).

Číst dál...

Levice cenzuruje média ve snaze vyhrát volby

Newt Gingrich řekl Seanu Hannitovi, moderátorovi televize Fox News, že levičáci vyhlásili „válku“ mediální skupině Fox i jiným zpravodajským médiím ve snaze umlčet konzervativce. Jeho komentáře se objevily jen několik dní poté, co Fox opustila nejpopulárnější postava této mediální skupiny, Bill O’Reilly, v důsledku zpráv, že on a Fox dosáhli urovnání s několika ženami, které ho obviňovaly z neslušného chování vůči nim.

Číst dál...

Sledujte:Copyright © 2014. All Rights Reserved.