Obsah

Jsme jako oni

Na obou březích Atlantiku, živelně i koordinovaně, za peníze jak daňových poplatníků tak zahraničních nadací, z vládních budov i z aktivistických doupat, bez ustání. Tam a tak je vedena kulturní válka proti Západu. Je to občanská válka – proto je tak krutá.

Číst dál...

Výňatky z bilančního rozhovoru o imigrační krizi

Vás na imigrační krizi nejvíc zaráží?

Zaráží mě spousta věcí. Ale abychom nebyli hned zkraje negativní, dá se to říct i takto: Současná imigrační krize je mezní společensko-politickou situací, a takové situace vždycky skýtají mimořádné příležitosti k poučení o lidském jednání. Dnes se tedy můžeme více než kdy jindy leccos dozvědět:

Číst dál...

Tentokrát ještě nevyhraje

Mám na mysli vítěze prvního kola rakouských prezidentských voleb pana Norberta Hofera. Ten získal v prvním kole voleb 36,4 % hlasů a ve druhém kole se utká s finančním expertem Van der Bellenem, který získal 21,3 % hlasů. Přes tento obrovský rozdíl očekávám, že tento muž nakonec vyhraje, protože všichni ostatní se spojí proti panu Hoferovi, běžně médii označovaným za populistu.

Číst dál...

Jak levice demontuje rodinu, manželství a národ

Dr. Paul Kengor popsal v rozhovoru z června 2015 svou knihu Demontáž: Od komunistů až po pokrokáře. Jak levice sabotuje rodinu a manželství jako podrobný popis „krajně levicového tažení, které probíhá od roku 1800 do současnosti a jehož cílem je předefinovat a v některých případech úplně zrušit tradiční rodinu a manželství. Konstatuje, že gay manželství slouží krajní levici jako trojský kůň, aby uskutečnila demontáž manželství, o kterou dlouhodobě usiluje a všemožně podporuje. Tyto destruktivní síly jsou staršího data a hlubší povahy a Američané jsou vůči jejich působení neteční. Typický obhájce gay-manželství si není této mnohem starší a zlověstnější ideologické historie vědom.

Číst dál...

Těžba miminek na orgány: co příjde příště?

Je transplantační medicína na scestí? Během zhruba posledních padesáti let byla transplantace orgánů jedním z největších příkladů pokroku v medicíně. Některé události však mezitím dohnaly veřejnost ke ztrátě důvěry, pokud jde o jejich dárcovství.

Číst dál...

Sledujte:Copyright © 2014. All Rights Reserved.