Obsah

Editorial

Vážení čtenáři,

toto číslo je z velké většiny složeno z textů Romana Jocha a Dana Drápala. S výjimkou jednoho kratičkého už všechny někde vyšly – ale stojí za přečtení a pokud vám tedy některý z nich unikl, zde vám dáváme příležitost to dohnat.

Číst dál...

Právě a jenom Trump?

Liberální média dští síru a snahy o umlčení každého konzervativního hlasu ve veřejném prostoru jsou více než běžné – slíbili jsme, že se k tomuto tématu v květnovém čísle krátce vrátíme a svůj slib plníme.

Číst dál...

Cesta pozvolné revoluce

Začalo být ve světě vyhlašováno, že prý nastala doba „post-faktická“, ve které prý na nás začaly útočit pochybné a falešné informace. Oficiální objasňování a tvrzení jsou přitom samozřejmě vydávána za ta jedině správná, což zavání nám neblaze známým třídním výkladem dějin. Mnohé z toho, co se ne tak dávno událo a stále o tom existují dosažitelná důvěryhodná svědectví, bylo totiž pozdějšími zpolitizovanými výklady zřetelně pozměněno. U nás jsme ale vybaveni mimořádnou legitimací pro jejich kritické zkoumání.

Číst dál...

Zarážející slepota

V letošním čísle 22 týdeníku Echo, z 1. června 2017, vyšel na str. 34 – 36 text Kryštova Pavelky (dále jen Autor) „Bílí muži na tahu“.

Číst dál...

Spolupráce KAN, KČ a KONS s TOP 09

Hlavním cílem lidí majících na srdci pravicovou politiku ve volbách 2017 do PsP má být úsilí, aby pravicová opozice ve Sněmovně byla co nejsilnější.

Číst dál...

Sledujte:Copyright © 2014. All Rights Reserved.