Obsah

Odhalení: agitátoři stranící Kremlu napojeni prostřednictvím Facebooku

Ve dnech po prezidentské volbě se tisíce lidí zúčastnili pochodu po New York City, zřejmě  řízeného skupinami sympatizujícími s Ruskem. Tyto skupiny využily sociální média a s úspěchem ovlivnily povolební politku. Účast na protestu proti Trumpovi, v New Yorku dne 12 listopadu 2016, přislíbili uživatelé Facebooku v počtu 16 000. Tuto akci organizovala skupina BlackMattersUS, napojená na Rusko, se záměrem jitřit rasové napětí. Upozornění na tuto akci sdílelo 61 000 uživatelů.

Číst dál...

Editorial

Vážení čtenáři,

třetí tištěný VÝBĚR Z HROZNŮ ročníku 2016 je u vás. Jednou za čas nezaškodí připomenout, z čeho že plyne ne zcela logické skládání ročníků: tištěný VÝBĚR je vždy složen z toho nejlepšího, co obsahovala uplynulá (cca) tři webová čísla KONZERVATIVNÍCH LISTŮ – a tak je VÝBĚR Z HROZNŮ vždy „pozadu“. Tentokrát se navíc poněkud opozdil, čili poslední, čtvrté, tištěné číslo ročníku 2016 už vlastně bude věnováno ryze počátku kalendářního roku 2017. Přiznáváme bez mučení, že možná nastává čas zvážit, nakolik je tento komplikovaný model nadále životný... a uvítáme k této věci jakýkoli podnět od vás, od čtenářů, o které jde nejvíc. Díky předem.

Číst dál...

„So help me God.“

Ne, nelze se tomu vyhnout: Donald Trump byl před několika dny inaugurován a je z něj 45. president Spojených států amerických.

Číst dál...

Vlk čeká dál

Současnou politickou situaci ve světě doprovází na obou stranách Atlantiku velké slovní nadýmání levice (tj. dnešního establishmentu) k putinovské Moskvě. Bylo by to krásné, kdyby se na povrch této bubliny nedrala zjevná faleš pokrytectví a povrchnosti. Cožpak neexistovalo po mnoho desetiletí hluboké ideologické spříznění ve strategickém cíli světové vlády kolektivistické utopie, lišící se jen v taktických cestách?

Číst dál...

Nejnovější Sorosovo tango

Pokrok a „otevřená společnost“ podle George Sorose

Číst dál...

Sledujte:Copyright © 2014. All Rights Reserved.